Denizli’de tarım çalışanlarını taşıyan kamyonet dere yatağına savruldu: 1 meyyit 5 yaralı
Denizli’nin Tavas ilçesinde kaza…
Saat 13.30 sıralarında tarım çalışanlarını taşıyan Enver Birsin (58) idaresindeki kamyonet ilçeye bağlı Seki Mahallesi istikametine seyir halinde olduğu sırada şoförünün direksiyon denetimini yitirmesi sonucu köprü bariyerine çarparak dere yatağına savruldu.
Çevredeki başka araç şoförlerinin ihbarı üzerine olay yerine sıhhat, jandarma ve itfaiye takımları sevk edildi.
1 kişi hayatını kaybetti
Sağlık görevlilerince yapılan denetimde kamyonetteki Havane Örgen’in (55) hayatını kaybettiği belirlendi.
İtfaiye grupları yaralıları kurtarmak için çalışma başlatırken Cennet Hanım İnce (53), Nadide Kömür (48) ve İlknur Atalay (48) sedyelerle yola taşıdı.
Kamyonet şoförü Enver Birsin ile yanındaki yolcu eşi Ayşe Birsin de (54) kazada yaralandı.
Yaralılar ambulanslarla çeşitli hastanelere kaldırıldı.
Olay yerinde polis gruplarının yaptığı inceleme sonrası hayatını kaybeden Havane Örgen’in cenazesini otopsi için Tavas Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.
Kazayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.